4.13.2014

City pregažen na Enfield-u!

Coutinho,Coutinho Liverpool ,Liverpool ,Liverpool  manchester city, emir balkan cartoons, omar momani cartoons, karikature,fudbal,karikatura dana, liverpool cartoons, coutinho cartoons,Liverpool 3 - 2 Manchester City
Liverpool 3 - 2 Manchester City

Liverpool je na Enfield-u danas zabilježio desetu pobjedu u nizu, a nova žrtva Redsa je bila ekipa Manuela Pelegrinia koja je primila 3 komada. Liverpool je prvo poluvrijeme odigrao perfektno i na odmor otišao sa prednošću od 2-0, mada je rezultat prema prikazanoj igri mogao biti i veći.

Na poluvremenu je Pelegrini "naložio" svoje igrače i za samo 15 minuta u drugom poluvremenu rezultat je bio izjednačen. Ipak, u nastavku sjajni Coutinho postiže fenomenalan gol koji je značio i prvo mjesto na tabeli.